Тренди та індикатори: коли варто купувати ВТС?

27.03.2024 349

На Bitcoin курс за рахунок своєї волатильності створює оптимальні умови як для придбання, так і для продажу активу в залежності від тренду ринку. Придбання монети у якості торгового активу чи інвестиції в Біткоїн повинне передбачати детальний аналіз ринкової ситуації, який виконується, відстежуючи зміни на графіках.

Bitcoin

Як аналізувати графіки, щоб купити Біткоїн на біржі?

Основні аспекти, на які необхідно звернути увагу під час графічного аналізу ринкової ситуації:

Тренди

Досліджуйте тренди ціни ВТС, обираючи як коротко-, так і довгострокові періоди. Так легше сформувати уявлення про те, коли вартість рухається вгору, вниз, або коли стоїть на місці, щоб приймати рішення про купівлю чи продаж крипти на Біткойн-біржах.

Підтримка та опір

Звертайте увагу на рівні підтримки, де ціна зазвичай зупиняється на спаді, і рівні опору, де вартість, як правило, зупиняється на зростанні. Коли курс перетинає рівень опору вгорі, це може бути сигналом для того, щоб купити монету Біткоїн.

Обсяг торгів

Аналізуйте обсяг торгів разом зі змінами ціни. Збільшення обсягу торгів підтримує тенденцію цінового зростання, тоді як зменшення обсягу торгів може свідчити про втрату інтересу до монети в конкретний період, а отже курс криптовалют онлайн почне коригуватись.

Індикатори

Використання таких технічних індикаторів, як ковзаючі середні, стохастичний RSI, може допомогти виявити сигнали для придбання або продажу монети на ринку.

Не менш важливий вплив на вартість Біткоїну в доларах передбачають події в криптосфері: халвінг, оновлення протоколу, регуляторні зміни, анонси нових продуктів тощо. Окремої уваги заслуговують новини про атаки або виявлені нестійкі технології. Це допомагає оцінювати, де зберігати Біткоїни, з якими майданчиками співпрацювати, як краще та вигідніше виводити цифрові активи при дії обмежень НБУ.

Де зберігати Біткойн?

Прийняття рішення про продаж чи покупку може передбачати довго- чи короткострокове зберігання криптовалюти. Якщо ви активно торгуєте та швидко змінюєте власну стратегію, краще зупинитись на онлайн-гаманцях. Це забезпечить можливість проведення швидких транзакцій. При використанні онлайн-гаманців, ознайомтесь з тим, як зберігати Біткоїн та забезпечити високий рівень захисту активів.

Якщо ваша стратегія передбачає довгострокове зберігання та продаж лише після виявлення відповідних патернів, слід зупинитись на холодних гаманцях зі зберіганням активів а режимі офлайн.

Поділитися:

Читайте також...

Переглядів сторінки: 349