Доставка води в Тернополі

Доставка води в Тернополі - довідник всіх служб доставки питної води по місту Тернопіль. Тернопільський довідник TERNOPIL.INFO допоможе оперативно знайти всю необхідну інформацію про доставку питної води у Тернополі.

Природня вода - доставка питної води

Природня вода - доставка питної води

(0352) 42-22-10 (096) 575-50-38

Сервіс доставки бутельованої води у квартири та офіси по місту Тернопіль. Природня вода доставляється у тарі 19л. Вода не містить осаду та накипу, придатна для дитячого харчування. Безкоштовна доставка, обладнання для розливу: помпи та куллери, сервіс та облуговування.
Доставка води «Секвана»

Доставка води «Секвана»

Тернопіль, вул.Корольова 7 оф.185

(097) 106-70-07

Секвана - відчуй смак справжньої води! Безкоштовна доставка води додому і в офіс по місту Тернопіль. Секвана - питна бутильована вода з безкоштовною доставкою по Тернополі, замовлення води, кулерів та помп.
ЄВРО ВОДА - доставка води по місту Тернопіль

ЄВРО ВОДА - доставка води по місту Тернопіль

(067) 340 78 53 (096) 115 80 55

Доставка питної бутильованої води ТМ «Євро вода» - м. Тернопіль та приміські райони. ЄВРО ВОДА - це найкраще поєднання ціни та якості! Унікальна технологія очистки води, бездоганний сервіс, зручна доставка. Діє гнучка система знижок на воду взалежності від кількості замовлених бутлів. Євро вода - м'яка вода, яка корисна і дорослим і новонародженим діткам, збалансований мінеральний склад, лабораторний контроль кожної партії бутильованої води
Еко-Сервіс - доставка питної води у Тернополі

Еко-Сервіс - доставка питної води у Тернополі

(0352) 42-39-58 (067) 675-24-64

Безкоштовна доставка артезіанської питної води у Тернополі, кришталево чиста та ідеально очищена. Компанія Еко сервіс доставляє чисту питну воду у будинки, офіси та інші установи міста Тернополя. Продаж та обслуговування супутного обладнання: кулери, помпи, диспенсери та підставки.
Water House - доставка води у Тернополі

Water House - доставка води у Тернополі

0 800 214 327 (097) 165-65-81

«Water House» доставляє воду 4 видів для того, щоб кожен отримав ту воду, яка йому смакує. Пропонуємо воду 4 торгових марок таких, як «Червона Калина» вода «Aqua Soft», «Краплинка» - «Гірська Кришталева», «Чисто Вода Йодована» та «Срібна, вода Карпатська». «Aqua Soft» та «Срібна, вода Карпатська» - природні, живі води, які мають збалансований склад, не проходять додаткову обробку зворотнім осмосом, а відразу подаються у бутлі у тому стані в якому видобуваються. «Гірська Кришталева» - очищена питна вода для щоденного вживання, ідеальна для ваших кавових апаратів так, як не залишає осаду і напої приготовлені на ній мають неповторний смак. «Чисто Вода Йодована» - столова питна вода із додаванням йоду для профілактики йододефіциту.

Всього записів в рубриці «Доставка води»: 5