Веломагазини Тернополя

Інформація про всі веломагазини у Тернополі. Сайт TERNOPIL.INFO допоможе оперативно знайти необхідну інформацію про те, де придбати велосипеди та запчастини до них у Тернополі.

Магазин-склад Велокрай

Магазин-склад Велокрай

Тернопіль, вул Текстильна 28Б

(068) 470-61-73

Велокрай - веломагазин в Тернополі, де представлено широкий вибір вживаних та нових велосипедів, велоаксесуарів та запчастин по найкращих цінах. Магазин-склад Велокрай - Тернопіль, вул Текстильна 28Б (неподалік ТЦ ПОДОЛЯНИ). Тут можна придбати: гірські велосипеди, дорожні велосипеди, міські велосипеди, жіночі велосипеди, дитячі веслосипеди, електро-велосипеди. Велокрай - імпорт велосипедів, запчастин і аксесуарів із Європи. Велокрай - це Продаж велосипедів, Продаж аксесуарів та вело запчастин, Ремонт велосипедів, Велопрокат.

Детальніше →

ВЕЛОШОП

ВЕЛОШОП

Тернопіль, вул. Коновальця, 3

(067) 364-01-59

ВЕЛОШОП - веломагазин та веломайстерня в Тернополі. Якісні велосипеди Б/К з Європи. Професійний ремонт велосипедів.

Детальніше →

Ровер Плюс

Ровер Плюс

Тернопіль, вул. Анатолія Живова, 9

(067) 828-29-92

(067) 350-76-44

Магазин «Ровер-плюс» - Тернопіль, вул. Живова, 9. Широкий асортимент велосипедів, спортивних товарів, деталей, комплектуючих до них. Ровер-плюс пропонує велосипеди для дітей та дорослих, самокати, скейтборди. Велосипеди, Запчастини, Обслуговування.

Детальніше →

EUROBIKE

EUROBIKE

Тернопіль, проспект Злуки, 41

(067) 845-78-05

EUROBIKE - продаж нових та вживаних велосипедів з Німеччини. У магазині EUROBIKE в Тернополі можна придбати вживані велосипеди відомих та якісних брендів з Німеччини, оригінальні запчастини та якісні аксесуари. Ремонт та обслуговування велосипедів.

Детальніше →

Магазин велосипедів РоверБайк

Магазин велосипедів РоверБайк

Тернопіль, вул. Шептицького, 3

(067) 319-94-61

Магазин велосипедів РоверБайк в Тернополі - продаж велосипедів, продаж вело-запчастин та вело-аксесуарів, обслуговування і ремонт велосипедів. В магазині Ровербайк Ви можете купити велосипеди для дорослих, дитячі велосипеди, крос-кантрі, Extreme, гірські, дорожні, комфортні, шосейні, жіночі, складні, двох підвісні. На всі товари надається гарантія.

Детальніше →

Всього записів в рубриці «Веломагазини»: 5

+ Додати фірму в довідник