Правила додавання та модерації відгуків на сайті ТЕРНОПІЛЬ.ІНФО

На сайті ternopil.info кожен відвідувач може залишити свій відгук про підприємства та заклади міста, які представлені в Довіднику підприємств. Разом з відгуком відвідувач може поставити свою оцінку за шкалою від 1 до 5 балів.

Відгуки на сайті публікуються тільки після перевірки модератором на відповідність нижчезазначеним правилам:

 1. Не допускаються відгуки, які містять образи чи ненормативну лексику.

 2. Не допускаються відгуки без зазначення імені автора та e-mail.

 3. Не публікуються відгуки без підтвердження e-mail автора шляхом переходу за посиланням в листі, який відправляється після додавання відгуку.

 4. Не допускаються тексти рекламного характеру.

 5. Не допускається додавання більш ніж одного відгуку про одну і ту ж фірму від одного користувача на протязі 30 днів.

 6. Не допускаються спроби обману та накрутки рейтингу (додавання відгуків з одних і тих же IP-адрес, з одними і тими ж email-адресами та інше).

 • Відгуки, в яких будуть порушені вищезазначені правила, будуть видалені модератором.

 • Рішення про публікацію відгуку на сайті приймає Модератор сайту і його рішення є остаточним.

 • Модератор сайту залишає за собою право не коментувати та не надавати розяснень чому той чи інший відгук не був опублікований на сайті.

 • Запит на видалення відгуку від представника фірми. Якщо Ви вважаєте що відгук про Вашу фірму на сайті не відповідає дійсності, є наклепом чи написаний Вашим конкурентом і т.д., Ви можете:

  1. Залишити коментар до відгуку, де зазначте своє прохання до автора відгуку надати додаткові дані - номер замовлення, дату звернення чи інші дані про угоду, які дозволять Вам ідентифікувати клієнта та підтвердити його існування.

  2. У випадку якщо протягом 7 (семи) днів від автора відгуку на сайті не буде надано коментар-відповідь, Ви можете відправити нам повідомлення через форму зворотнього звязку з проханням видалити такий відгук з сайту. При зверненні обовязково вказуйте назву обєкту (фірми) та унікальний номер відгуку (ID відгуку).

  3. У відповідь на Ваше звернення Адміністратор сайту прийме рішення про видалення (чи не видалення) відгуку, про що повідомить Вас на вказаний Вами при зверненні контактний e-mail.

 • Об'єктивність. Модератор сайту зробить все можливе зі свого боку щоб бути максимально об'єктивним при модерації відгуків.

 • Відповідальність. Власник сайту ternopil.info не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації сторонніми користувачами, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим. Власник сайту ternopil.info не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на сайті. • По всім запитанням звертайтесь до нас через форму зворотнього звязку.

  Дата останнього оновлення правил: 02 грудня 2019 року.