Магазини NOVUS у Тернополі

Інформація про всі магазини NOVUS у Тернополі. Тернопільський довідник TERNOPIL-INFO допоможе оперативно знайти всю необхідну інформацію про всі магазини NOVUS (НОВУС) в Тернополі. NOVUS - це мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів по всій Україні.

Магазин NOVUS - вул. Перля 3

Магазин NOVUS - вул. Перля 3

Тернопіль, вул. Перля, 3

(050) 417-61-55

Магазин NOVUS (НОВУС) в Тернополі на вул. Перля 3 - зручне розташування - центр міста, навпроти центрального атовокзалу. В НОВУСі завжди можна придбати свіжі та смачні продукти та напої. До послуг клієнтів: власна пекарня, кондитерський цех та кулінарний відділ, кафетерій, свіже м'ясо та риба. NOVUS - це мережа супермаркетів в Україні, що пропонує європейські стандарти якості товарів та обслуговування. NOVUS - магазин в якому завжди проводяться акції та знижки. Графік роботи магазину: Понеділок - Неділя 08:00 – 22:00.

Детальніше →

Магазин NOVUS - вул. Тарнавського 34

Магазин NOVUS - вул. Тарнавського 34

Тернопіль, вул. Тарнавського, 34

(0352) 40-40-62

Магазин NOVUS Express в Тернополі на вул. Тарнавського, 34. Магазин НОВУС розміщений на території торгового центру «Площа Ринок» на перетині мікрорайонів «Сонячний» та «Аляска». Графік роботи магазину: Понеділок - Неділя 08:00 – 22:00.

Детальніше →

Всього записів в рубриці «Магазини NOVUS»: 2

+ Додати фірму в довідник