Адвокати та юристи Тернополя

Всі адвокати та юристи у Тернополі - довідник кращих адвокатів Тернополя. Тернопільський довідник TERNOPIL.INFO допоможе оперативно знайти всю необхідну інформацію про адвокатів, юристів та юридичні послуги у Тернополі.

Адвокат Півторак Володимир

Адвокат Півторак Володимир

Тернопіль, вул. Пирогова, 2а

(067) 150-28-16

Півторак Володимир - висококваліфікований адвокат в Тернополі - 10 років досвіду, юридичні послуги, юридична допомога. Юридичні послуги для бізнесу: професійна допомога у фінансових, комерційних, податкових спорах та інших складних питаннях для бізнесу; Цивільне право; Банкрутство фізичних і юридичних осіб (списання будь-яких боргів та кредитів); Сімейні суперечки; Земля & Активи; Фінанси.

Детальніше →

Адвокатське бюро Василя Михалюка

Адвокатське бюро Василя Михалюка

Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 17

(068) 811-96-58

Адвокатське Бюро Василя Михалюка - Тернопіль - кваліфікована юридична допомога, повний спектр послуг фізичним та юридичним особам. Юридична допомога бізнесу, абонентське обслуговування. Сімейні справи, міграційні та кримінальні справи. Супровід медичних закладів.

Детальніше →

Твій адвокат

Твій адвокат

Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703

(067) 351-35-00 (067) 193-57-87

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» - адвокати для громадян та бізнесу в Тернополі та області. Послуги приватним особам: дорожній адвокат (адвокат в справах про ДТП), адвокат по нерухомості (консультації, оформлення і супровід угод по приватній та комерційній нерухомості), адвокат із розлучень та аліментів, представництво Ваших інтересів в суді в цивільних, господарських та адміністративних справах в Тернополі та області. Послуги юридичним особам: юридичні консультації щодо договорів, зміни до статуту компанії, реєстрація бізнесу, представництво інтересів бізнесу в судах Тернополя та області. Графік роботи: Понеділок – П’ятниця 09:00 - 18:00.

Детальніше →

Адвокат Матвійчук Віталій Володимирович

Адвокат Матвійчук Віталій Володимирович

Тернопіль, вул. О. Кульчицької, 2А, офіс 16, 3 поверх

(097) 111-88-11

Адвокат Матвійчук Віталій Володимирович - кваліфікована юридична консультація та юридична допомога адвоката для фізичних та юридичних осіб у місті Тернопіль - кримінальні справи, адміністративні справи, громадські справи, представництво в суді, консультації, оформлення документів.

Детальніше →

Адвокат Череватий Петро Миколайович

Адвокат Череватий Петро Миколайович

Тернопіль, майдан Волі, 4, офіс 50

(097) 96-20-823

Якщо Вам потрібні якісні послуги адвоката в Тернополі та області - звертайтесь до адвоката Череватий Петро Миколайович. Основні напрямки адвокатської практики: представництво інтересів у сімейних, житлових та цивільних справах; представництво інтересів потерпілих та захист підозрюваних (обвинувачених) осіб у кримінальних провадженнях. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, в суботу та неділю – за домовленістю.

Детальніше →

Адвокат Ольга Боднар

Адвокат Ольга Боднар

Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703

(067) 271-71-24

Боднар Ольга - адвокат із 22-ох річним досвідом, сотні виграних справ, сертифікований медіатор (вирішення спорів не доводячи їх до суду). Ольга Боднар - адвокат в сфері цивільного, сімейного, трудового, спадкового, кредитного права. Допомагаю людям вирішувати юридичні труднощі в суді. Ольга Боднар - керуючий адвокатського об’єднання «Твій адвокат».

Детальніше →

Адвокат Брикса Христина

Адвокат Брикса Христина

Тернопіль, вул. Митрополита Шептицького, 5б

(093) 391-65-88 (097) 915-37-18

Адвокат в Тернополі Брикса Христина - повний спектр якісних юридичних послуг. Правнича допомога: сімейні, спадкові, житлові, земельні, трудові, банківські, господарські, адміністративні правовідносини. Юридична допомога у сімейних справах: шлюбний договір, розірвання шлюбу (розлучення), поділ майна подружжя, стягнення аліментів, збільшення/зменшення розміру аліментів, стягнення додаткових витрат на дитину, отримання дозволу на виїзд дитини закордон, позбавлення батьківських прав, інші спори.

Детальніше →

Ліга Адвокатів

Ліга Адвокатів

Тернопіль, вул. Острозького, 33

(096) 694-29-68 (097) 700-90-03

Ліга Адвокатів - послуги адвоката у Тернополі, кваліфікована правова допомога у будь-якій галузі права. Послуги: захист у кримінальному провадженні, оформлення спадщини, супровід операцій з нерухомістю, земельні спори, стагнення боргу, матеріальної та моральної шкоди, сімейне право, житлове право, трудове право, захист прав боржника, спори з банками, ДТП, спори із страховими компаніями, правовий супровід бізнесу, господарські спори, спори з контролюючими органами, податкові спори, реєстрація юридичних осіб та підприємців (ТОВ, ПП, ФОП). Адвокати: Майка Андрій Борисович, Майка Максим Борисович. Попередній запис на консультацію за контактними телефонами.

Детальніше →

Адвокатське об’єднання «Самуляк та партнери»

Адвокатське об’єднання «Самуляк та партнери»

Тернопіль, вул. Соломії Крушельницької, 35А, оф 1

(067) 354-28-18

Адвокат по ДТП у Тернополі. Безкоштовна консультація. Правова допомога, у справах які виникають внаслідок ДТП. Юридична фірма «Самуляк та партнери» - допомога адвокатів, що спеціалізуються у справах про ДТП. Представлення інтересів в судах, в державних органах влади, юридичні послуги, послуги адвоката.

Детальніше →

Адвокат Недокус Віктор Ігорович

Адвокат Недокус Віктор Ігорович

Тернопіль, вул. За Рудкою, 33, офіс 613

(097) 362-73-35

Потрібен адвокат? Звертайтесь, Недокус Віктор Ігорович - кваліфікована, швидка та якісна правова допомога в різних галузях права в місті Тернополі та області. Досвід в юриспруденції більше 9 років. Основні напрямки діяльності: представництво інтересів клієнтів в цивільних, кредитних, сімейних, спадкових, житлових, адміністративних та податкових справах у судах усіх інстанцій, державних та недержавних органах. Юридичний супровід господарської діяльності підприємств та фізичних осіб-підприємців.

Детальніше →

Адвокат Крамар Володимир Петрович

Адвокат Крамар Володимир Петрович

Тернопіль, вул. Медова, 2

(097) 793-25-49

Крамар Володимир Петрович — адвокат у м. Тернопіль. Одним з основних напрямків діяльності є надання послуг адвоката в кримінальних провадженнях. Адвокат Крамар Володимир Петрович має великий позитивний досвід із захисту в кримінальних провадженнях у суді, під час досудового слідства, із захисту свідків. Досвідчений адвокат з кримінального права. Послуги адвоката в Тернополі цілодобово. Захист в суді, кримінальні провадження.

Детальніше →

Адвокат Семененко Сергій Михайлович

Адвокат Семененко Сергій Михайлович

Тернопіль, вул. За Рудкою 33

(067) 791-94-90

Адвокат Семененко Сергій - представлення інтересів громадян у цивільних, адміністративних та кримінальних справах. Повний супровід та представлення клієнта у судді. Представлення інтересів громадян у цивільних справах: спадкове право, сімейне право, зобов’язальне право, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, стягнення боргу, земельні спори, житлові спори. Представлення інтересів громадян у справах про адміністративні правопорушення: захист водіїв, щодо яких складено протокол за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння (стаття 130 КУпАП). Представлення інтересів потерпілих, захист осіб (підозрюваних, обвинувачених) у кримінальних провадженнях на всіх стадіях.

Детальніше →

Адвокат Пацула Василь Олександрович

Адвокат Пацула Василь Олександрович

Тернопіль, вул. Родини Барвінських, 6

(097) 653-53-06

Адвокат Пацула Василь Олександрович - комплексна юридична допомога, правові консультації, складання процессуальних документів, представництво в судах, юридичний супровід бізнесу.

Детальніше →

Адвокат ДРОЗДА Віктор Петрович

Адвокат ДРОЗДА Віктор Петрович

Тернопіль, проспект Степана Бандери, 3, оф.3

(096) 408-54-89 (050) 435-24-37

Адвокат ДРОЗДА Віктор Петрович - правова допомога адвоката у Тернополі та за його межами. Юридичні послуги, юридичні консультації, правова допомога. Представництво в судах у цивільних, господарських, адміністративних справах. Захист та представництво у кримінальних справах. Спадкове, сімейне право, поділ майна, юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості.

Детальніше →

Адвокат Назаренко Яна Володимирівна

Адвокат Назаренко Яна Володимирівна

Тернопіль, вул. Острозького, 19

(097) 953-98-60 (063) 794-90-16

Адвокат Назаренко Яна Володимирівна - послуги юриста та адвоката. Земельні спори, поділ майна, спадщина, сімейні справи (розірвання шлюбу, аліменти), кредити, цивільні справи, повернення боргів, створення та ліквідація ФОП, податкова звітність, моральна шкода, матеріальна шкода, юридичний супровід ТОВ, підготовка документів, адвокат по ДТП, складання договорів, оцінка майна, надання розяснень в правовому полі, захист прав та інтересів.

Детальніше →

Адвокат Марія Заводовська

Адвокат Марія Заводовська

Тернопіль, вул. Чехова 8, 2 поверх

(067) 271-99-40

Заводовська Марія Любомирівна - професійна допомога адвоката, адвокадські послуги в Тернополі. Юридичні послуги господарського, адміністративного, земельного, сімейного права. Швидкі та ефективні рішення для клієнтів. Величезний досвід у юриспруденції - 12 років. Спектр послуг: сімейні спори, спори по нерухомому майну, спори по земельному законодавству, спадкування та заповіт, представництво інтересів та захист прав у судах, адміністративні справи, адвокат по ДТП (юридичний супровід при настанні ДТП).

Детальніше →

Адвокат Круль Артем Васильович

Адвокат Круль Артем Васильович

м. Тернопіль

(068) 055-07-13

Адвокат Круль А.В. - правова допомога в галузі цивільного, земельного, господарського, трудового, сімейного, спадкового, житлового, адміністративного, податкового права. Потрібна правова допомога - звертайтесь! Консультації; складення позовних заяв, скарг, заперечень, відзивів, клопотань до судів різних інстанцій; представництво інтересів у судах; супровід діяльності юридичних осіб та ФОП; правова допомога щодо оформлення права власності на землю, а також щодо земельних відносин; юридична перевірка документів щодо нерухомого майна; правова допомога щодо оформлення спадщини; юридичний аналіз, розробка, складення договорів, угод різних видів; оскарження дій державних органів, а також органів місцевого самоврядування; оскарження результатів перевірок органів державного контролю, в тому числі оскарження дій податкових органів, в адміністративному та судовому порядку.

Детальніше →

Всього записів в рубриці «Адвокати та юристи»: 17

+ Додати фірму в довідник