Центри дитячого розвитку

Всі центри дитячого розвитку Тернополя. Довідник TERNOPIL.INFO допоможе оперативно знайти всю необхідну інформацію про розвиток і навчання дітей у Тернополі, дитячі розвиваючі центри Тернопoля.

Сімейний клуб ПРОМІНЧИКИ

Сімейний клуб ПРОМІНЧИКИ

Тернопіль, вул. Чорновола, 4 (біля Головпоштампту)

(067) 353-14-32 (097) 59-69-021

ПРОМІНЧИКИ - сімейний клуб для дітей та батьків - розвиток дитини, підготовка до школи, творчі студії, англійська мова, майстер-класи, свята. Для дітей віком від 1 до 10 років та їх батьків. «Промінчики» - Робимо дитинство яскравим! «Промінчики» — це вибір тих батьків, хто хоче зробити дитинство свого малюка яскравим і радісним, дати йому можливість проявити себе, всебічно розвинути свої таланти і здібності.
Академія інтелекту SMARTUM (Смартум)

Академія інтелекту SMARTUM (Смартум)

Тернопіль, вул. Шашкевича, 9

(097) 833-05-53 (050) 529-31-74

Академія розвитку інтелекту SMARTUM для дітей від 5 до 16 років. Програми: меморика - розвиток пам'яті, ліберика - швидкісне читання, ментальна арифметика - усна лічба, читарика – навчання читанню, спідкубінг - курс швидкісного складання кубика Рубика. SMARTUM - це найбільша в Європі Академія розвитку інтелекту з великою франчайзинговою мережею.
Indigo Mental Club

Indigo Mental Club

Тернопіль, проспект Злуки 4А

(068) 119-19-51

Indigo Mental Club - центр ментальної арифметики та швидкочитання в Тернополі. Indigo Mental Club - міжнародна школа ментальної арифметики. Indigo Mental Club - ментальна арифметика, територія для розвитку дітей 5-14 років. Indigo Mental Club - більше, ніж просто школа, ваша дитина буде вдячна, калькулятор нам не потрібен!
OneModels Kids School

OneModels Kids School

Тернопіль, вул. Ярослава Стецька, 7

(068) 570-92-41

OneModels Kids School - дитяча модельна школа у Тернополі при міжнародній модельній агенції One Models. Модельна школа One Model's Kid's School Ternopil проводить навчання діток віком від 4 до 11 років. Дисципліни курсу: дефіле; фотопозування; акторська майстерність; ораторське мистецтво; етика і естетика.
Студія раннього розвитку дитини «Гармонія»

Студія раннього розвитку дитини «Гармонія»

Тернопіль, вул. Тарнавського 19/81

(067) 352-26-32 (097) 900-65-64

Центр розвитку дитини «Гармонія» - розвиток і навчання дітей дошкільного віку по системі Марії Монтессорі (Montessori) в Тернополі. Якфісна програма навчання, заняття англійською, творча робота.
Центр раннього розвитку дитини «Чомучка»

Центр раннього розвитку дитини «Чомучка»

Тернопіль, вул. Київська, 11/42

(067) 334-32-40

«Чомучка» - центр раннього розвитку дитини в Тернополі. Розвиваючі заняття для дітей віком від 2 до 6 років за участю фахівців з питань раннього розвитку дитини, творча майстерня та англійська мова для найменших! В центрі діти грають і співають, танцюють, малюють, знайомляться з буквами і цифрами, читають а також ліплять, клеять, майструють.
ВсеЗнайКо - центр дитячого розвитку

ВсеЗнайКо - центр дитячого розвитку

Тернопіль, вул. Сахарова, 3а

(096) 669-94-88 (066) 508-48-76

Центр дитячого розвитку ВсеЗнайКо в Тернополі - міні-садок неповного дня, розвивальні заняття, англійська мова для дітей, художня студія, підготовка до школи, допомога у виконаннi домашнiх завдань, консультацiя психолога. ВсеЗнайКо - Любимо, Піклуємось, Виховуємо, Розвиваємо. Навчаємо, Поважаємо!
UniSon - Студія музичного розвитку

UniSon - Студія музичного розвитку

Тернопіль, вул. Я. Стецька, 7

(098) 009-57-67

UniSon - студія музичного розвитку в Тернополі - групові заняття з раннього музичного розвитку (діти від 2 до 12 років); уроки гри на фортепіано (від 4-ох років); уроки естрадного, народного та академічного вокалу (від 4-ох років); уроки гри на акустичній гітарі (від 4-ох років); уроки гри на скрипці; міні-садок неповного дня для дітей від 3 до 6 років; літній табір для дітей з 6 до 12 років.
Навчальний центр Лего Let’sGo

Навчальний центр Лего Let’sGo

Тернопіль, вул. Сагайдачного, 1

(068) 50-800-50

Навчальний центр Lego - це пізнання світу та розвитку творчого мислення в дітей 2-16 років завдяки всесвітньо відомій методиці ігрового навчання LEGO Education. Методика LEGO Education визнана одним із кращих інструментів для розвитку сучасних дітей. Ранній розвиток та англійська мова для малечі. Для школярів: механіка, пневматика, робототехніка, програмування. Крім того, логопед, психолог, фортепіано, міні-клуб, ігрова кімната, LEGO-няня, літні табори та організація свят.
Клуб розвитку дитини «Світ і Я»

Клуб розвитку дитини «Світ і Я»

Тернопіль, вул. Над Яром, 2 (навпроти Універсаму)

(068) 778-71-15 (098) 97-82-023

Клуб розвитку дитини «Світ і Я» - ранній розвиток діток за системою М.Монтессорі. Допомагаємо дитині пізнати світ, здобути необхідні знання і вміння. Розвиваючі заняття, творчі заняття, весела англійська, підготовка до школи, сенсорний розвиток, міні сад, психолог.
Empire of Kids - школа моделей

Empire of Kids - школа моделей

Тернопіль, вул. Медова 12А

(067) 352-55-73 (068) 712-65-50

Empire of Kids - школа моделей, модельна школа, академія моделей - хлопчики та дівчатка віком від 4-11 років. Empire of Kids (Empire of models, академія стилю та моди Емілії Монастирської) - 9 років досвіду, 12 професійних викладачів. Предмети: акторська майстерність, сценічна мова, стилістика, дефіле, фотопозування, хореографія, психологія, етикет, дитячий менеджмент.
Клуб розвитку дитини «Капітошка»

Клуб розвитку дитини «Капітошка»

Тернопіль, вул. Бережанська, 47

(097) 616-39-63

Капітошка - центр дитячого розвитку та підготовки дитини до школи в Тернополі - розвиваючі заняття для дітей, підготовка до школи, арт-терапія, англійська мова для дітей, майстер-класи, тематичні вечірки, настільні ігри, спортивні ігри, творчі зустручі, міні-садок, літні табори.
ТОМАТІС - Дитяча Академія Мовлення

ТОМАТІС - Дитяча Академія Мовлення

Тернопіль, вул. Коновальця, 23

(068) 777-60-71 (099) 777-60-71

ТОМАТІС - Дитяча Академія Мовлення в Тернополі - послуги спеціаліста Tomatis®, заняття з Forbrain®, програма Soundsory®, логопед-дефектолог, дитячий психолог, арттерапія, підготовка до школи, англійська для дітей.
Центр розвитку дітей ІНТЕЛЕКТУАЛ

Центр розвитку дітей ІНТЕЛЕКТУАЛ

Тернопіль, вулиця Лучаківського 5б

(068) 033-30-50

Ви мрієте про успішне майбутнє своєї дитини? Тоді центр всебічного розвитку «ІНТЕЛЕКТУАЛ» саме для Вас! Послуги: підготовка до школи, дитяча академія, мама та малюк, англійська мова, українська мова, математика, логопед, підготовка до ЗНО.
Дитячий навчальний клуб ВладМарк

Дитячий навчальний клуб ВладМарк

Тернопіль, проспект Злуки, 4а

(068) 418-07-00 (068) 119-19-51

Дитячий клуб «ВладМарк» в Тернополі. Ментальна арифметика, математика, англійська для дітей, шахова школа, підготовка до школи, швидкочитання та розвиток памяті, логопед, психолог.
Навчальний клуб OOPSs

Навчальний клуб OOPSs

Тернопіль, вул. Живова, 47, ТРЦ Галерея, 4 поверх

(096) 803-65-25

Навчальний клуб OOPSs запрошує на заняття: англійська мова, німецька мова, ранній розвиток, підготовка до школи, міні-садок, творча студія, підготовка до ЗНО.
Мудрик - центр раннього розвитку

Мудрик - центр раннього розвитку

Тернопіль, вул. Євгена Коновальця, 9

(068) 431-38-93

Мудрик - центр раннього розвитку в Тернополі - гармонійний розвиток Вашої дитини - англійська мова, підготовка до школи, міні-садочок, творча студія, вечірки. Центр раннього розвитку Оксани Тимків «Мудрик» – ідеальне середовище для гармонійного розвитку Вашої дитини! Мудрик - сучасні методики викладання, кваліфіковані педагоги, затишна приємна атмосфера.
Школа Шахів Мельника

Школа Шахів Мельника

Тернопіль, вул. Руська, 21, БП Роксолана, 4 поверх, каб. 404

(096) 361-99-17

Школа Шахів Мельника - навчання гри у шахи. Тренер Володимир Мельник - кандидат в майстри спорту, багаторазовий переможець турнірів та чемпіонатів. Школа Шахів Мельника пропонує новітні та ефективні методи навчання при комфортних умовах. Програма навчання розрахована для дітей старшого і молодшого шкільного віку. Формат навчання: індивідуальні та групові заняття. Вправляючись грі у шахи, розвинеш логіку і пам'ять, навчишся думати нешаблонно й нестандартно, підкуєш здатність мислити стратегічно і тактично, натренуєш фантазію, увагу, силу волі, аналітичні здібності.

Всього записів в рубриці «Центри дитячого розвитку»: 18