Евакуатор Тернопіль

Шукаєте інформацію про послуги евакуатора в Тернополі? На сайті тернопільського довідника TERNOPIL.INFO знайдете всю необхідну інформацію про всі евакуатори Тернополя, контактні телефони та інформацію про послуги евакуаторів.

Евакуатор СпецТранс

Евакуатор СпецТранс

(067) 350-23-31

Евакуатор в Тернополі. Працюємо швидко, якісно і недорого. Працюємо ЦІЛОДОБОВО. Без посередників. Швидка подача авто. Евакуатор, кран-маніпулятор. Послуги по перевезенню евакуатором та краном маніпулятором у Тернополі та по всій території України: легкових автомобілів та позашляховиків; легковантажного транспорту; будівельної та іншої спецтехніки; негабаритних вантажів; сільскогосподарської техніки, зокрема жаток; мотоциклів та інших видів мототехніки; комерційних автомобілів.
Евакуатор Тернопіль цілодобово

Евакуатор Тернопіль цілодобово

(098) 48-38-000

Виклик Евакуатора в Тернополі цілодобово - мінімальні ціни - евакуатор на місце поломки цілодобово і недорого. Працюємо також по області: Кременець, Чортків, Бучач. Швидка подача евакуатора по місту за 20-30 хвилин. Буксирування авто в Тернополі, евакуація авто після ДТП, перевезення несправного авто до місця ремонту, технічна допомога у дорозі: підзарядка акумулятора, підвезення палива, заміна пошкодженого колеса
Послуги евакуатора в Тернополі

Послуги евакуатора в Тернополі

(067) 332-10-06

Послуги евакуатора в Тернополі на найвищому рівні. 24 години на добу. Швидко, вчасно, професійно. Якісно, акуратно, відмінний сервіс. Приємний водій.
Евакуатор

Евакуатор

(097) 700-54-63

Послуги евакуатора - Тернопіль та Україна. Цілодобово. Допомога в дорозі, завжди на зв’язку, працюємо нон-стоп. Евакуація легкових автомобілів, джипів і позашляховиків, мотоциклів, комерційного транспорту, легковантажного транспорту, спецтехніки і с/г техніки. В дорозі може трапитись усяке - не панікуйте - телефонуйте - наш евакуатор забере авто з місця поломки. Допоможемо з ремонтом, поселемо в готель. Працюємо зі страховими.
Евакуатор

Евакуатор

(096) 959-13-60

Евакуатор лавета м.Тернопіль, Україна. Цілодобово 24/7. Можливі будь-які вантажі, площадка 4.6м на 2м. Обладнаний електро лебідкою.
Евакуатор

Евакуатор

Тернопіль, вул. Микулинецька 117

(097) 874-79-59

Евакуатор в Тернополі. Перевезення транспорту - від автомобілів до комбайнів масою до 8 тон.

Всього записів в рубриці «Евакуатори»: 6